Jak zarabiać na blogu?

Z początku otwieramy bloga internetowego, bo uwielbiamy pisać ciekawe notki, które w istocie są później czytane oraz szanowane przez odbiorców. Jednakże gdy na całe szczęście okazuje się, że blog staje się całkiem popularny, dochodzą wydatki związane z kupnem domeny albo miejscem na serwerze.

Poza tym, po prostu to coś najzupełniej typowego, iż chcielibyśmy zarobić na swojej pracy! I dlatego warto na własnym blogu wprowadzić płatności mobilne – wbrew pozorom ludzie potrafią wykosztować się, jeżeli w zamian uzyskają materiały, które faktycznie są wartościowe, godne uwagi. Być może w naszym kraju płatności sms czy online nie są ogólnie bardzo popularne, ale na całe szczęście to się w ostatnim czasie zmienia na lepsze. Doceńmy mikropłatności, a zapewne nasz blog internetowy będzie regularnie dawał nam jakieś zyski, to pewne.

Najważniejsze: kody sms są dosyć drogie, zatem jeśli oferujemy content premium, powinniśmy mocno się postarać. Jakby nie patrzeć człowiek, którego nie odstraszają numery premium to wielce cenny narybek. Należy respektować takich ludzi, to pewne.
Sprawdź więcej na numery premium|serwisy sms.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.