Jak przygotować się na biwak?

Biwaki są wielce sympatyczną formą spędzania lata – ekonomicznie, mało komfortowo, ale to żadna większa przeszkoda, bo przecież jesteśmy ze swoimi przyjaciółmi. Niby dużo bardziej komfortowe jest wypoczywanie w powiedzmy luksusowym hotelu, ale typowy Namiot na wyprawę również jest w stanie bardzo usatysfakcjonować. No czyż tak nie jest?

Zapewne każdy się zgodzi, że na biwaku należałoby trochę bardziej zabrać się za swoją aktywność fizyczną. I dlatego zamiast pojechać na biwak samochodem, warto bądź co bądź dostać się tam Rowerem trekkingowym – wysiłek fizyczny to coś pięknego. Jeżeli ktoś nie ma formy, pewnie na samym początku będzie praktycznie umierał, ale na całe szczęście potem powinien zrozumieć, że byłoby super wypocić się częściej. W XXI wieku rzadziej uprawiamy sport, to nieodpowiednie.

Naturalnie przed swoją wyprawą trzeba wziąć się za poprawne przygotowanie! Czyli przykładowo ważne jest to, aby sprawdzić stan roweru, być może przykładowo koła do roweru 26 cali czy 29 powinny zostać wymienione? Takowa możliwość jest realna. Cóż, urokliwego biwaku, bez cienia wątpliwości wypoczynek będzie udany.
Zobacz ofertę na wodoodporność vs. oddychalność, namiot na wyprawę.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.